23 Ağustos 2015 Pazar

Kızların İlk Cinsel Deneyimi
!!!Baştan uyarayım her zaman ki gibi +18!!!


Aslında ilk cinsel deneyim diye sınırlamamak gerekiyor, genel itibarıyla cinsel deneyim diyelim biz ona.

Romantik başladı, erotiğe bağladı, yakında pornodan çıkar diye geçirmeyin aklınızdan hemen, meramımızı anlatak hele bi.

Kızların cinselliğe bakışı nasıldır bilemem, sonuçta hiç kız olmadım, hiç kız gibi de hissetmedim bu yaşıma kadar. Ama bazı çıkarımlarda bulunabilirim ya da tahmin diyelim biz ona. Benim çıkarımlarıma göre de nefes alıp veren her canlı gibi kadınlar da cinselliğe heveslidir. Ama bazı toplumsal baskılar veya başka başka sebepler bu heveslerini dizginlemelerine yol açıyor.

Her neyse işte, söylemek istediğim kadınlar erkekler gibi, "zaaaaa nasıl siktim ama, kol gibi soktum zaaa" kafasında yaşamıyorlar ilişkilerini. (Zaten kol gibi dediği de kornişon salatalık kadar bir şey, en minyatür olanından.) (Örnek vermek gerekirse; Kornişon ) Daha duygusallar, bazen yeri geliyor aylarca onu ikna etmeye uğraşmak zorunda kalıyor erkek kişisi. Hele kız bakireyse bu iş çok daha fazla uzuyor hatta imkansız hale geliyor. Bunun doğal sonucu olarak bir bıkkınlık da oluyor tabi erkekte.

Neyse, sapık olmadığıma ikna etmek için verdiğim bilimsel bilgileri bir kenara bırakalım şimdi, gelelim asıl konuya.

Erkek cinsindeki ilk amaç "Skib bıraktı" amacıymış anladığım kadarıyla. (Skib Bıraktı ) Aslında bilmediğimiz bir şey değil, biz bizi biliriz bizden ötürü. Gördüğüm kadarıyla erkeklerin bir ilişkiye başlarken ilk düşündüğü şey sevişmek oluyor. Bu seçenek default olarak yüklü geliyor, aşk formatı daha sonradan güncelleme olarak geliyor. Yani, bir ilişkiye başlarken adam diyor ki, "eğer yatağa atabilirsem atarım, bir süre sonra da ayrılırım. Eğer yatağa atamazsam, hal, hareket ve davranışlarına göre belki aşık olurum. Eğer aşık olur da uzun süre aşık kalırsam evlenirim." Tabi adamın penisiyle yaptığı bu fikir telakkisi 3-4 milyar tane erkeğin aynı haltı yediği anlamına gelmez, bir genelleme yapmıyorum. Mesela ben istisnayım (Buraya Reklam Alınır)

Doğrusunu söylemek gerekirse, ben videodaki olayı Türk erkeklerine özgü bir öküzlük sanıyordum.
Formül gayet açık, bir yetenek geliştir>sonra bir kızla sevgili ol>sonra kızın zil zurna aşık olmasını sağla>yeteneklerinle onu büyüle>sana güvenmesini ve yaptığın her şeye itiraz etmemesini sağla> sevişmek için ne kadar hevesli olduğunu yokla>hevesli değilse heveslendir>ilişkiye gir>ayrıl
Ama videoyu izleyince bir aydınlanma yaşadım. (Aydınlanma ) Meğerse bu öküzlük sadece Türk erkeklerine özgü bir öküzlük değil küresel bir öküzlükmüş.

Ben bunun kendi kültürümüzden kaynaklandığını, bekaret gibi konularda veya genel olarak cinsel konularda kızlar çok baskılandığı için erkeklerin seks ihtiyaçları karşılayamaması sebebiyle bu haltı yaptıklarını düşünüyordum. Ama olayın küresel boyut kazanmış olması tüm teorimi yıktı. Bütün akademik kariyerim yerle bir oldu. Demek ki olayın cinsel açlıkla bir alakası yokmuş. E o kadar akademik kariyerim var boş dururmuyum, şak diye yeni bir teori attım ortaya. (Einstein Was Here )

Erkekler çok eşli olabilir!

Evet erkek cinsi evrimleşme sürecinde denizden sürüne sürüne çıkarken toprağa kerkinerek kara yaşamındaki ilk cinsel deneyimini yaşamış olabilir. Sonra da ilkel ve daha tam olarak gelişmemiş beyin yapısıyla da, "ben toprağa bile halleniyorsam herkese hallenirim" diye düşünmüş olabilir. Evrim sürecini tam olarak takip etmemiz mümkün olmadığı için bilmiyoruz ama milyonlarca yıl önce evrimleşmeye başladığımız düşünülürse o zamanlar erkek cinsinin beyni penisinde olabilir ve topraktan sürünerek çıktığı için de beynine zarar vermiş olabilir. Bu da çeşitli dezenformasyonlar yaratmış ve kendini çok eşli olarak programlasına sebep olmuş olabilir. Bu teorimi de kimse çürütemez önümüzdeki 5000 yıl boyunca. Önce bir evrim var mı yok mu onu kanıtlasınlar...

Sonuç olarak, bir ilişkiye başlıyorsunuz, süreç ilerliyor, siz aşık oluyorsunuz, süreç ilerliyor, kendinizi cinselliğe hazırlıyorsunuz, süreç hala ilerliyor, ilişkiye giriyorsunuz, süreç şak diye bitiyor. Sonra düşünüyorsunuz düşünüyorsunuz bulamıyorsunuz nedenini."Her şey yolundaydı, daha bir kaç gün önce kör kütük aşıktık, hatta seviştik bile, ne oldu lan?" (Nolmuş ki? ) Ne olduğu gayet açık, mission complete oldu. Adam her bir levelı başarıyla geçti, son bölümde prensesi öptü oyun bitti, sildi oyunu bilgisayardan. Aslında oyunu silmeyip hazır son bölüme kadar gelmişken tekrar tekrar son bölümü oynayıp her seferinde prensesi öpebilirdi ama yapmadı. Neden yapmadı? Nedenini açıklıyoruz işte ya bir saattir. Allah Allah ya! Nedeni şu, adam evrimsel süreçteki kodlamalarının sebebiyle çok eşli olarak programlamış kendisini. Yani başka bir deyişle, adam o oyunu bitirdi, başka bir oyun yükledi onu oynamaya başladı.

Senin için yüksek doz aşkınızın meyvesi o geceki sevişme seansıydı. Ama karşı taraf için olayın açıklaması öyle değil maalesef.

Yani sonucun sonucu olarak da şunu diyeyim, cinsellik konusuna çok fazla anlam yüklüyorsunuz gibi geliyor bana.Erkek mantığıyla düşünürseniz, bir kaç kuşak sonra artık bu konu tabu olmaktan çıkar. Bir ödül olarak veya vermek, lütfetmek olarak değil de, zevk almak olarak kodlamak gerekiyor bu işi. Eğer öyle olursa, seviştikten sonra dallama gelip "ben ayrılmak istiyorum" derse bile zorunuza gitmez, kullanılmış gibi hissetmezsiniz. Ya da ödülünü vermeden evlenmeye ikna edin zat-ı kerkenez'i. Evlilik işin içine girdiği zaman yukarıdaki algoritmalar çöküyor çünkü, başka formüller giriyor devreye.
E tabi hiç bu atraksiyonlara girmemek de bir seçenek tabii ki. Ağzı tavuk götüne benzeyenler "Kız Kurusu" derler ama aldırmayın siz onlara... (Kız Kurusu )


Çoook uzun yazdım, amacın eğlenmek olduğunu anlamışsınızdır ama, buraya kadar okuyup çemkirmek isteyen Feminist ablalar varsa lütfen yorum butonuna basmadan çıksınlar, hiç uğraşamayacağım şimdi onlarla.

23.08.2015
Özgür

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İçinden geldiği gibi yaz,
Gönlünü ferah tutarak yaz,
Okuyan olmasa da yaz,
Sen yeter ki yaz...